Rozszerzamy działania - kontynuacja

Lions Club Łódź rozszerzył zakres badań medycznych oferowanych podopiecznym łódzkich domów dziecka podpisując porozumienie z Centralnym Szpitalem Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na profilaktyczne badania stomatologiczne dzieci, a w razie konieczności także ich leczenie. Od grudnia 2018 przebadano już ponad 100 dzieci. Badania i leczenie są kontynuowane.

Lions Club Lodz has expanded the range of medical research offered to children from Łódź Orphanagesby signing an agreement with the Central Clinical Hospital of the Medical University in Lodz for prophylactic dental examinations of children and, if necessary, their treatment. More than 100 children have been tested since December 2018. Research and treatment are continued.